Режим роботи закладу

КЗО "ДНЗ (ясла-садок) № 282 комбінованого типу" ДМР працює: по буднях - з 7.30 до 17.24
 
 
 
Режим роботи чергових груп: по буднях - з 7.00  - 7.30, 17.24 - 19.00 (прогулянка, самостійні ігри дітей)
 
 
 
 
 
 
Режим дня дітей 3-ого року життя (ранній вік):
 
Зустріч дітей, огляд (ротової порожнини, температура тіла) 7.00 - 7.50
Самостійна діяльність, індивідуальна робота 7.50 - 8.00
Ранкова гімнастика 8.00 - 8.10
Підготовка до сніданку 8.10 - 8.30
Сніданок 8.30 - 8.50
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності 8.50 - 9.10
Фронтальні, групові заняття (фізкультхвилинка всередені) 9.10 - 9.20
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності 9.20 - 9.45
Фронтальні, групові заняття (фізкультхвилинка всередені) 9.45 - 9.55
Підготовка до прогулянки 9.55 - 10.15
Прогулянка 10.15 - 11.30
Самостійна діяльність, повернення з прогулянки, гігієнічні процедури 11.30 - 11.40
Підготовка до обіду 11.40 - 11.45
Обід 11.45 - 12.15
Підготовка до сну 12.15 - 12.20
Сон 12.20 - 15.20
Поступовий підйом, гімнастика пробудження, повітряні та водні процедури 15.20 - 15.30
Підготовка до полуденока 15.30 - 15.35
Полуденок 15.35 - 15.55
Ігри, самостійна художня діяльність 15.55 - 16.25
Підготовка до прогулянки 16.25 - 16.35
Прогулянка, повернення дітей додому 16.35 - 19.00
 
 
 
 
 
 
 
Режим дня дітей 4-ого року життя (молодша група):
 
Ранкова зустріч дітей на подвір’ї, прогулянка  7.30 - 8.00
Самостійна діяльність, індивідуальна робота 8.00 - 8.10
Ранкова гімнастика  8.10 - 8.20
Підготовка до сніданку  8.20 - 8.40
Сніданок  8.40 - 9.00
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності  9.00 - 9.10
Фронтальні заняття (фізкультхвилинка всередені заняття)  9.10 - 9.25
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності  9.25 - 9.45
Фронтальні занаття (фізкультхвилинка всередені заняття)  9.45 - 10.00
Підготовка до прогулянки  10.00 - 10.20
Прогулянка  10.20 - 12.00
Самостійна діяльність: повернення з прогулянки, гігієнічні процедури 12.00 - 12.15
Підготовка до обіду  12.15 - 12.20
Обід  12.20 - 12.45
Підготовка до сну 12.45 - 12.50
Сон  13.00 - 15.10
Поступовий підйом, гімнастика пробудження, повітряні, водні процедури  15.10 - 15.20
Ігри, самостійна художня діяльність 15.20 - 15.35
Підготовка до полуденка 15.35 - 15.45
Полуденок  15.45 - 16.05
Підготовка до прогулянки  16.05 - 16.15
Прогулянка, повернення дітей додому  16.15 - 17.24
 
 
 
 
 
 
 
Режим дня дітей 5-ого року життя (середня група):
 
Ранкова зустріч дітей на подвір’ї, прогулянка  7.00 - 8.00
Самостійна діяльність, індивідуальна робота 8.00 - 8/20
Ранкова гімнастика  8.20 - 8.30
Підготовка до сніданку  8.30 - 8.40
Сніданок  8.40 - 9.00
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності  9.00 - 9.10
Фронтальні заняття (фізкультхвилинка всередені заняття) (1)  9.10 - 9.30
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності  9.30 - 9.40
Фронтальні заняття (фізкультхвилинка всередені заняття) (2)  9.40 - 10.00
Підготовка до прогулянки  10.00 - 10.20
Прогулянка  10.20 - 12.00
Самостійна діяльність: повернення з прогулянки, гігієнічні процедури  12.00 - 12.15
Підготовка до обіду  12.15 - 12.20
Обід  12.20 - 12.45
Підготовка до сну  12.45 - 12.50
Сон  12.50 - 15.10
Поступовий підйом, гімнастика пробудження, повітряні, водні процедури  15.10 - 15.20
Ігри, самостійна художня діяльність  15.20 - 15.40
Гурткова робота*  15.20 - 15.40
Підготовка до полуденка  15.40 - 15.45
Полуденок  15.45 - 16.05
Підготовка до прогулянки  16.05 - 16.15
Прогулянка, повернення дітей додому  16.15 - 19.00
 
 
 
 
 
 
 
Режим дня дітей 6-ого року життя (старша група):
 
 
 
 
 
 
Ранкова зустріч дітей на подвір’ї, прогулянка  7.30 - 8.00
Самостійна діяльність, індивідуальна робота  8.00 - 8.20
Ранкова гімнастика  8.20 - 8.30
Підготовка до сніданку  8.30 - 8.40
Сніданок  8.40 - 9.00
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності  9.00 - 9.10
Фронтальні заняття (фізкультхвилинка всередені заняття) (1)  9.10 - 9.35
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності  9.35 - 9.45
Фронтальні заняття (фізкультхвилинка всередені заняття) (2)  9.45 - 10.10
Ігри, підготовка до навчально-пізнавальної діяльності  10.10 - 10.20
Фронтальні заняття (фізкультхвилинка всередені заняття) (3)  10.20 - 10.45
Підготовка до прогулянки  10.45 - 11.00
Прогулянка  11.00 - 12.30
Самостійна діяльність: повернення з прогулянки, гігієнічні процедури  12.30 - 12.40
Підготовка до обіду  12.40 - 12.45
Обід  12.45 - 13.10
Підготовка до сну  13.10 - 13.15
Сон  13.15 - 15.15
Поступовий підйом, гімнастика пробудження, повітряні, водні процедури  15.15 - 15.25
Ігри, самостійна художня діяльність  15.25 - 16.05
Гурткова робота*  15.25 - 15.50
Підготовка до полуденка  16.05 - 16.10
Полуденок  16.10 - 16.30
Підготовка до прогулянки  16.30 - 16.40
Прогулянка, повернення дітей додому  16.50 - 18.00
 

*Гуртки по 10 - 12 детей, 2 рази на тиждень